TOMDREW - KONSTRUKCJE DREWNIANE

Domy z bala

Budowa domów z bali nie oznacza rezygnacji ze zdobyczy współczesnej cywilizacji. Nasze wykonanie gwarantuje doskonałe parametry cieplne oraz wysoką estetykę. Drewno to najdoskonalszy materiał do budowy, jaki otrzymaliśmy w darze od natury! Klimat drewnianego domu z naturalnych litych bali jest niepowtarzalny. Drewno doskonale izoluje. Ogrzewanie domu z bali jest bardzo ekonomiczne. Ściany drewniane są zawsze ciepłe w dotyku. Zimą dom jest ciepły, a latem gwarantuje kojący chłód. Dbałość o środowisko i oszczędzanie energii staje się standardem i dlatego budowa domów z drewna zaczyna przeżywać swój renesans.

  • 01
    Spełniamy marzenia
    Proponowane domy budujemy według potrzeb i propozycji klientów, na podstawie dostarczonych projektów.

Nasze konstrukcje łączą naturalne piękno z trwałością i funkcjonalnością. Masywne drewniane bale tworzą zdrowy i komfortowy mikroklimat, zapewniając doskonałą izolację termiczną i akustyczną nieruchomości. Proponujemy kompleksową realizację projektów pod klucz, od wyboru projektu po ostatnie prace wykończeniowe. Zapoznaj się z naszą ofertą i zamów wyjątkowy dom w Bydgoszczy lub okolicach już dziś!

Proces budowy domów z bali pod klucz

Całe przedsięwzięcie wymaga odpowiedniego przygotowania i doświadczenia, dlatego warto je powierzyć specjalistom z naszej firmy. Proces rozpoczyna się od wyboru projektu, który najlepiej pasuje do indywidualnych potrzeb i preferencji. Następnie przygotowuje się działkę, usuwając wszelkie przeszkody terenowe i zapewniając odpowiedni dojazd. Kluczowym etapem budowy domu drewnianego z bali pod klucz jest wykonanie solidnych fundamentów stanowiących trwałą podstawę dla przyszłej konstrukcji.

Montaż samych belek polega na ich łączeniu specjalnymi technikami, jak np. zrębowa czy sumikowo-łątkowa. Dobór odpowiedniego gatunku drewna, jak sosna, świerk, jodła czy modrzew, ma ogromne znaczenie dla trwałości budynku. Równie istotne są prace wykończeniowe – montaż okien, drzwi, wykonanie instalacji elektrycznej i hydraulicznej oraz pokrycia dachowego.

Cały proces wymaga wiedzy i doświadczenia, dlatego warto powierzyć go profesjonalnej firmie budowlanej, która zapewni najwyższą jakość wykonania. Te wymagania spełnia nasz zespół, więc skontaktuj się już teraz, a przygotujemy dla Ciebie ofertę na budynek w Bydgoszczy lub okolicach. Budowa domów drewnianych z bali pod klucz to nasza specjalność!

Zalety domów z bali

Wykonywane przez nasz budowle stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych murowanych technologii. Ich zaletą jest m.in. naturalność wykorzystanych materiałów. Nasze konstrukcje powstają z litego drewna, w związku z czym tworzy zdrowy mikroklimat. Budowa domów drewnianych z bali pod klucz jest świetnym wyborem dla alergików i osób ceniących sobie bliski kontakt z naturą. Drewno stanowi bowiem przyjazne dla środowiska źródło surowca, a nasze konstrukcje wpisują się w trendy proekologiczne.

Nieocenioną zaletą realizowanych przez nas budynków są ich doskonałe właściwości termoizolacyjne. Masywne drewniane bale gwarantują doskonałą ochronę przed utratą ciepła zimą i przegrzewaniem latem. Ściany „oddychają” i zapewniają optymalny poziom wilgotności w pomieszczeniach. Dzięki temu mieszkańcy cieszą się zdrowszym, bardziej komfortowym środowiskiem. Solidna budowa z litego drewna zapewnia trwałość i odporność na upływ czasu. Nasze konstrukcje realizowane pod klucz doskonale znoszą obciążenia, a ich żywotność może sięgać nawet kilkuset lat.

Zainwestuj w:

  • piękny, ponadczasowy wygląd nawiązujący do tradycji budownictwa drewnianego,
  • krótki czas realizacji inwestycji w porównaniu z budową murowaną,
  • doskonałą akustykę wnętrz dzięki masywnej konstrukcji,
  • możliwość dostosowania projektu do indywidualnych preferencji,
  • wysoką wartość rynkową i prestiż posiadania domu z bali, którego budowę przeprowadzimy dla Ciebie pod klucz.

Wybierając nasze rozwiązania, zyskujesz piękny i funkcjonalny budynek, a zarazem inwestujesz w komfort i lepsze samopoczucie Twoich bliskich rodziny. Skontaktuj się z nami już dziś i powierz realizację całego przedsięwzięcia od A do Z!

Wybór wykonawcy i gwarancja jakości

Postawienie konstrukcji to inwestycja na lata, dlatego wybór odpowiedniego wykonawcy ma kluczowe znaczenie. Postaw na firmę z wieloletnim doświadczeniem i bogatym portfolio zrealizowanych projektów taką jak nasza. Oferujemy kompleksową obsługę od projektu, po budowę, aż po oddanie kluczy do wymarzonego domu drewnianego z bali. Nasi specjaliści dbają o każdy szczegół, dopasowując materiały i rozwiązania do Twoich indywidualnych preferencji.

Zapewniamy wysoką jakość materiałów i usług. Stosujemy sprawdzone i atestowane drewno najwyższej klasy pochodzące z certyfikowanych upraw. Rzetelne wykonanie każdego etapu prac przekłada się na trwałość i solidność naszych konstrukcji. Jako inwestor otrzymujesz długoterminową gwarancję na wykonane prace, która daje Ci dodatkowe zabezpieczenie. Skontaktuj się z naszą firmą już dziś, a doświadczony zespół przygotuje dla Ciebie wyjątkową ofertę budowy domu z bali pod klucz w Bydgoszczy lub okolicach!